Кафедра мовної та психолого-педагогічної підготовки ОНЕУ для абітурієнтів 2024 року підготувала освітньо-професійні програми «Громадське здоров’я», «Журналістика» та «Соціальна робота».

«Громадське здоров’я» — це спеціальність, яка поширена у країнах Європи та стрімко розвивається в Україні. Громадське здоров’я — це наука про за хист і поліпшення здоров’я населення.
Для розбудови національної системи громадського здоров’я за принципом «охорона здоров’я в усіх політиках держави необхідні кваліфіковані працівники, які не лише розуміються в області медицини, але і володіють знаннями про новітні підходи вирішення гострих питань.
Таких фахівців буде готувати Одеський національний економічний університет.

«Журналістика» — Зв’язки з громадськістю або Паблік рилейшнз (PR), як діяльність виникла у США наприкінці ХІХ століття.
Основна мета зв’язків з громадськістю — досягнення й утримання міцних і стійких позицій підприємства (фірми, організації) в системі підприємницького співтовариства, підвищення фірмового іміджу і соціального внеску в суспільство. PR-фахівці повинні вміти розробляти PR-стратегії компанії; складати план активностей, створювати інфо-приводи для просування товарів або послуг на ринку; організовувати заходи, вміти написати прес-релізи, новини, статті, промо-матеріали тощо.
Обов’язки відповідальні, але, водночас час, творчі. Можна сказати, що завдання PR-фахівця — постійно креативити.
Всьому цьому студенти навчаться в Одеському національному економічному університеті.

Шановні абітурієнти! Досвідчені, доброзичливі педагоги, науковці, професійний науковий персонал кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки ОНЕУ чекають на Вас.

Перейти на сторінку Кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки

Презентація програми «Соціальна робота»