Підсумки відбору на отримання стипендіарної підтримки на здійснення наукових досліджень студентами ОНЕУ

Підведено підсумки відбору на отримання стипендіарної підтримки на здійснення наукових досліджень студентами ОНЕУ!

За грантом отриманим університетом Міттвайда разом з ОНЕУ від фонду ДААД, сім студентів було відібрано для отримання стипендії у розмірі 1200 EU за семестр.

Процес відбору складався з двох етапів:

1. на першому було обрано 15 найкращих студентів університету за комплексною оцінкою: 80% якої складає успішність навчання останніх двох семестрів, 10% суспільна та наукова активність і ще 10%-це соціальний статус. Ці 15 студентів підготували наукове ессе, яке було оцінено комісією з семи викладачів з різних кафедр ОНЕУ. У підсумку було відібрано 7 найкращих робіт;
  2. після цього учасники відбору пройшли тестування на рівень знання англійської мови.

У підсумку стипендіати протягом семестру під керівництвом наукових менторів повинні будуть написати науково статтю та перекласти її англійською мовою.

За цими двома мовами статті увійдуть до наукової збірки праць і будуть опубліковані в Німеччині!

В инулому році програма передбачала виплату 35 стипендій у вигляді 800 EU.

Ця програма також буде і в наступному навчальному році, а саме відбір 7 найкращих студентів. Тож бажаємо усім наснаги, щоб продемонструвати свої навчальні досягнення!

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]