📌4-5 лютого 2021 року в ОНЕУ відбулася ІV Міжнародна науково-методична конференція науково-педагогічного складу «Забезпечення якості вищої освіти: проблеми та перспективи розвитку»

На конференції були обговорені питання у таких напрямках:

• планування та організація освітньої діяльності в університеті в умовах адаптивного карантину;
  • інноваційні напрямки підвищення педагогічної майстерності та професійної компетентності викладачів;
  • навчально-методичне забезпечення освітнього процесу та контролю знань студентів в умовах змішаного навчання;
  • застосування онлайн-технологій для якісної підготовки студентів.

Зі вступним словом та привітанням до учасників конференції звернулася проректор ОНЕУ з науково-педагогічної роботи, к.е.н., професор, заступник голови науково-методичної ради університету Т.Б. Кублікова.

Своє бачення та плани дій щодо забезпечення якості підготовки фахівців в умовах змішаного навчання представили 65 доповідачів.

У роботі конференції взяли участь більше 160 учасників з трьох країн світу: Сполучених Штатів Америки, Узбекистану та України.

За результатами роботи конференції надано рекомендації щодо подальшого покращення якості освітнього процесу в ОНЕУ у напрямку підготовки компетентнісно-орієнтованих та конкурентоспроможних фахівців.