IX Міжнародна студентська науково-практична інтернет-конференція «Напрями розвитку обліку, контролю та економічного аналізу в умовах глобалізації» імені Л. М. Крамаровського, 20 квітня 2023 року

Шановні здобувачі вищої освіти!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі IX Міжнародної студентської науково-практичної Інтернет-конференції: «Напрями розвитку обліку, контролю та економічного аналізу в умовах глобалізації» імені Л. М. Крамаровського, яка відбудеться 20 квітня 2023 року.

Тематичні напрями роботи конференції:

Секція 1. Стан, тенденції та перспективи розвитку обліку і звітності.

Секція 2. Контроль і аудит в Україні та світі: досвід та перспективи.

Секція 3. Розвиток аналітичного апарату для прийняття управлінських рішень.

Секція 4. Використання сучасних інформаційних технологій в системі управління.

Офіційні мови конференції: українська, англійська.

Для участі в конференції необхідно:

• До 01 квітня 2023 р. заповнити реєстраційну форму учасника за посиланням: https://forms.gle/qEo4DP9e16tZFy2q6
  • До 10 квітня 2023 р. на електронну адресу: oneu_stud2023@ukr.net надіслати тези доповідей (оформлені за вимогами) файлом із назвою, що містить прізвище першого автора та номер секції (наприклад, тези_Franko-2).
  • Отримати відповідь від організаційного комітету про надходження реєстраційної форми та тез, а також позитивне рішення щодо прийняття тез до публікації.

Збірники будуть розіслані на електронну адресу в pdf-форматі безкоштовно.

Інформаційний лист додається

Сподіваємося на плідну співпрацю!

Організаційний комітет