📌ОНЕУ гостинно приймає на базі відпочинку «Економіст» учасників 5-ої Всеукраїнської літньої школи

З 29 червня по 04 липня 2021 року ОНЕУ гостинно приймає на базі відпочинку «Економіст». Учасників 5-ої Всеукраїнської літньої школи «Національні наукові психологічні школи: історія та сучасність». Разом із Інститутом психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка, Одеським національним університетом ім. І. І. Мечникова наш університет долучається до програми підвищення кваліфікації, метою якої є розширення теоретичних і практичних знань науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, докторантів, аспірантів, здобувачів вищої освіти, формування єдиного дискурсу української психологічної науки і практики.

З урахуванням особливостей пандемії Covid-19 робота Всеукраїнської літньої школи «Національні наукові психологічні школи: історія та сучасність» відбувається в змішаному форматі : очно і дистанційно.

На урочистому відкриття літньої школи учасників тепло привітав проректор з наукової роботи ОНЕУ, доктор економічних наук, доцент Олександр Літвінов, Він наголосив на важливості живого процесу наукового спілкування, обміну думок, пошуку вирішення нагальних проблем психології. Проректор зазначив, що цей рік особливий для ОНЕУ – святкуємо 100-річчя, тому розширення наукових напрямів для нашого університету є знаком розвитку.

Економіка сьогодення проникнута психологією, тому важливість психологічних знань для майбутніх фахівців у галузі економіки, підприємництва, фінансів, менеджменту, маркетингу давно стало аксіомою в нашому університеті. Логічним етапом стало відкриття спеціальності 053 «Психологія» в галузі 05 «Соціальні та поведінкові науки» з орієнтацією на сферу організаційної психології та консультування персоналу. Сподіваємося на співпрацю і добрі поради досвідчених представників наукової спільноти України в удосконаленні освітньо-професійної програми.