Угода про співробітництво між ОНЕУ та консорціумом 7 європейських університетів U!REKA

Нещодавно було підписано угоду про співробітництво між ОНЕУ та консорціумом 7 європейських університетів U!REKA (the Amsterdam University of Applied Sciences; Edinburgh Napier University; HOGENT University of Applied Sciences and Arts; Frankfurt University of Applied Sciences; Metropolia University of Applied Sciences in Helsinki; VSB – Technical University of Ostrava; and Politécnico de Lisboa).

14.11.2022 року відбулася робоча зустріч представників ОНЕУ та U!REKA. ОНЕУ представляли:

Олександр Літвінов – проректор з наукової роботи;

Руслана Кузіна – керівник комісії Вченої Ради ОНЕУ з міжнародного співробітництва;

Марина Слатвінська – зав.кафедри фінансів;

Оксана Волкова – доцент кафедри фінансів;

Ірина Тищенко – координатор грантових програм ОНЕУ.

Представники U!REKA:

Христина Маркес – координатор Управління міжнародних зв’язків та академічної мобільності Політехнічний інсти тут Лисабону (Португалія)

Єва Хауг – консультант з питань інтернаціоналізації учбових  и спільне міжнародне онлайн навчання (COIL) в Амстердамському університеті прикладних наук (AUAS). (Нідерланди)

Марен Паннеманн – радник з питань фінансування досліджень в Амстердамському університеті прикладних наук (AUAS) (Нідерланди)

Річард Ланкастер – Единбурзький університет імені  Непіра  (Шотландія)

Габріела Якобсен – комунікації та стратегічне партнерство Франкфуртського університету прикладних наук (Німеччина).

На зустрічі обговорили питання імплементації пунктів договору щодо співпраці у наукових дослідженнях, у підготовці грантових заявок, академічної мобільності співробітників і здобувачів, надання технічної допомоги ОНЕУ.