В межах співпраці зі стейкхолдерами, на основі підписаного меморандуму, за що окрема подяка Анатолій Ковальов та Наталія Сментина та представникам ДПС, — відбулася зустріч  з заступником начальника головного управління ДПС в Одеській області Анатолієм_Бондаренко та начальником управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу ГУ ДПС в Од.обл. Романом Кириленко .

• Було надано інформацію щодо умов проходження стажування, конкурсного відбору, умов праці та подальшого кар’єрного росту.
  • Студенти, випускники, pHd-студенти прийняли активну участь.
  • Декан ФФБС Гончаренко Олена, завідуюча кафедрою фінансів Волохова Ірина та професорсько-викладацький склад обговорили організаційні питання стосовно проходження практики, стажування та працевлаштування.

Дякуємо пану Анатолію та пану Роману за оперативність та змістовність! Зустріч організовано доцентом кафедри фінансів Курганською Елеонорою.

#ДПС #ОНЕУ#ФФБС