Зустріч EU GREEN Alliance (в рамках програми ERASMUS+)

З 29 січня по 03 лютого в м. Касерес, Іспанія відбулась зустріч EU GREEN Alliance, транснаціонального альянс європейських університетів, створеного та сформованого 9 установами-партнерами (в рамках програми ERASMUS+):

University of Gävle (Sweden)

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences (Poland)

Universitá di Parma (Italy)

Université D’Angers (France)

Universidade de Évora (Portugal)

Otto von Guericke Universität Magdeburg (Germany)

Universitatea Din Oradea (Romania)

Atlantic Technological University (Ireland)

Universidad de Extremadura (Spain) – alliance coordinator

Завдяки ініціативі Вроцлавського університету екологічних наук та наук про життя  та Національної агенції з академічного обміну (NAWA) у рамках Альянсу був створений проєкт INTERACT, орієнтований на на співпрацю партнерів із EU GREEN та університетів України, які були обрані на рівні консорціуму.

Учасниками від України  стали:

Odessa National Economic University (ONEU)

Lviv National Stepan Gzhytsky University of Veterinary Medicine and Biotechnology (LVET)

National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine (NUELS)

Zhytomyr Polytechnic State University (ZTSU).

Dnipro State Agrarian and Economic University

National Technical University “Kharkiv Polytechnic Institute” (NTU “KhPI”)

National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute” (KPI)

Uzhhorod National University (UzhNU)

Yuriy Fedkovych Chernivtsi National University (ChNU)

Taras Shevchenko National University of Kyiv (TSNUK).

Безпосереднім результатом проєкту стане створення міжнародної мережі університетів, яка буде підґрунтям для довгострокового тісного співробітництва між EU GREEN Alliance та університетами України. Це дозволить закріпити та формалізувати існуючі зв’язки та розширити міжвідомчу співпрацю.

Проєктна діяльність включає:

– ознайомлювальні візити за участю представників університетів та науковців з України, спрямовані на консультування майбутніх проектів та створення нових наукових альянсів,

– залучення студентів з України до літніх шкіл;

– участь представників українських університетів у засіданнях консорціуму з метою налагодження зв’язків та співробітництва між українськими університетами та членами альянсів;

– дослідницькі стажування для вчених та представників університетів України.

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]