📌Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Маркетинг: виклики та рішення»❕

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Маркетинг: виклики та рішення».

Робота конференції відбудеться 17-19 квітня 2019 року в Одеському національному економічному університеті. У конференції передбачається участь науковців і молодих вчених навчальних закладів України та зарубіжних країн (очна/заочна участь).

Метою конференції є обмін теоретичними напрацюваннями з теорії маркетингу, аналіз останніх тенденцій розвитку та практики маркетингу, формування у молодих вчених досвіду публічних наукових виступів.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська

Основні тематичні напрями роботи конференції:
1. Сучасні маркетингові концепції та тренди їх розвитку.
2. Цифрова економіка та трансформація маркетингу в 21 столітті.
3. Маркетинг в діяльності вищих навчальних закладів.

Місце проведення конференції: м. Одеса, Преображенська, 8, корпус ОНЕУ 1; Старосінна площа, 2, корпус ОНЕУ 3 (біля залізничного вокзалу, факультет міжнародної економіки Одеського національного економічного університету)