📌10 жовтня, кафедрою менеджменту було проведено щорічний традиційний захід «ОСІННІ СПОГАДИ: ЯК ЦЕ БУЛО…»🍁

10 жовтня, кафедрою менеджменту, в ВАЗі ОНЕУ, було проведено щорічний традиційний захід «ОСІННІ СПОГАДИ: ЯК ЦЕ БУЛО…» – зустріч студентів старших курсів та першокурсників. Студенти обмінювалися спогадами та враженнями про студентське життя, спеціальність та викладачів. Першокурсники порадували активною участю: гумористичними мініатюрами, танцювальними і пісенними номерами. Було нагороджено переможців фотоконкурсу «Наша команда в ОНЕУ». Переможці отримали солодкі призи.

На завершення заходу першокурсникам вручили значки з логотипом кафедри менеджменту, ще раз засвідчивши, таким чином, що вони стали її частиною.