16 травня 2019 року викладачі кафедри мовної та психолого-психологічної підготовки, зокрема к.філол.н., доцент О. В. Гейна, к.філол.н., доцент Н. Я. Купрата, к.філол.н., ст.викладач Н. А. Ковальська, к.філол.н., ст.викладач Г. В. Ковальчук та ст.викладач В. І. Долинська взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теоретичні та практичні проблеми мовної підготовки іноземців в аспекті міжнародної комунікації».

Організатором конференції виступила кафедра мовної та загальногуманітарної підготовки іноземців Одеського національного університету імені І. І. Мечникова під керівництвом завідувача кафедри, д.філол.н., професора Л. В. Реви-Лєвшакової. Присутні мали можливість обговорити проблеми навчання іноземних громадян у вищих навчальних закладах України в умовах реформування вищої освіти. Зокрема головну увагу було приділено мовній підготовці іноземців. Наприкінці зустрічі учасники конференції отримали сертифікати.