📌17 вересня студенти кафедри ЕП та ОПД відвідали з екскурсією найбільше підприємство Одеси – “Одескабель”📈

17 вересня 2019 р. студенти кафедри ЕП та ОПД відвідали з екскурсією найбільше підприємство Одеси – “Одескабель”, для того, щоб дізнатися, як можна автоматизувати управління бізнесом.

В ході майстер-класу студенти ознайомилися з функціонуванням ERP (Enterprise Resourse Planing) – системи, розробленої фахівцями підприємства, в т.ч. нашими випускниками та викладачами.

Щиро дякуємо Олексію Дубіль, Вікторії Чернової і Риті Дерменжі за знайомство зі SteERP. Наші студенти були запрошені на практику-стажування, в т.ч. пов’язану з впровадженням ERP-систем, одним з найперспективніших напрямків в економіці підприємства. Попит на таких фахівців в бізнесі буде надалі зростати вибуховими темпами.