📌21 травня 2019 викладачі кафедри МтаППП ОНЕУ взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Київ)📑

21 травня 2019 року на Підготовчому відділенні  Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Доуніверситетська підготовка: інновації, виклики, перспективи» для викладачів та науково-педагогічних працівників вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти.

Безпосередню участь в обговоренні нагальних питань доуніверситетської підготовки іноземних громадян та громадян України взяли й викладачі кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки Одеського національного економічного університету, зокрема к.філол.н., доцент О. В. Гейна та к.філол.н., ст.викладач Н. А. Ковальська.

Доцент О. В. Гейна у своєму виступі на пленарному засіданні ознайомила усіх присутніх із підготовкою іноземних студентів в ОНЕУ. Особливу увагу доповідач зосередила на організації самостійної роботи та навчально-методичному забезпеченні навчального процесу творчими доробками викладачів кафедри. Також, охочі мали можливість наглядно ознайомитись із наданими матеріалами.

На секційних засіданнях викладачі мали нагоду обмінятися досвідом, подискутувати, а також завести нові знайомства для подальшої співпраці.

Загалом на конференції було порушено дуже багато проблемних питань. Вважаємо такі зустрічі корисними і необхідними.

Н.А.Ковальська,  к.філол.н., ст.викладач каф.МтаППП