📌23 жовтня студенти ФЕУП взяли участь у тренінгу «Колаборативний менеджмент та позиція менеджера», який був організований у ТЦ «Ашан Фонтанка»📈

23 жовтня студенти 2 курсу ФЕУП спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» під керівництвом завідувача кафедри експертизи товарів та послуг Т. А. Кунділовської взяли участь у тренінгу «Колаборативний менеджмент та позиція менеджера», який був організований у ТЦ «Ашан Фонтанка» за сприянням керівника відділу людських ресурсів Ірини Казанської та фахівця по впровадженню інновацій в роботі з клієнтами Ольги Тумської.

Студенти мали змогу навчитися встановлювати робочі комунікації, досягати успіхів завдяки спільній роботі у команді. Керівництво супермаркету запропонувало студентам стати учасниками проекту щодо впровадження інновацій для поліпшення комунікацій із споживачами.

Тренінг став важливим кроком на шляху набуття професійних компетенцій нашими студентами.