📌5 липня в ОНЕУ відбудеться гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу🤝

Гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу

Коли?
5 липня, 11:00 – 12:30

Де?
м. Одеса,
Одеський національний економічний університет, вул. Преображенська, 8, ауд. 211, читальна зала, 2-й пов.

«Eurosession» на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Вона інтерактивно відтворює ті етапи, які студенти та школярі проходять в університеті та школі. У першій частині (етап навчання) учасники зіграють у гру “виправлений телефон” (по аналогії із «испорченным телефоном») на європейську тематику і переглянуть короткий відеоролик про можливості навчання в ЄС.

У другій частині (етап іспитів) учасникам будуть задаватися питання по тому матеріалу, який був викладений під час гри у виправлений телефон і який був закладений у відеоролику.

У третій частині (етап канікул) учасники зіграють в гру Еліас. Ця гра полягає у відгадуванні слів на європейську тематику, гра проходитиме у командах. Після цього пройде нагородження учасників призами від Представництва ЄС.

Заходи Представництва ЄС в Одеській області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Аліси Тягун,тел. +38(095)726-54-66, atiagun@internews.ua, до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua