📌З 11 по 13 вересня в університеті здійснювалась акредитаційна експертиза ОПП «Економіка та організація туристичної діяльності» зі спеціальності 242 «Туризм» за магістерським рівнем✒

З 11 по 13 вересня поточного року в університеті здійснювалась акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми (ОПП) «Економіка та організація туристичної діяльності» зі спеціальності 242 «Туризм» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Головою експертної комісії було призначено доктора економічних наук, професора, зав. кафедри менеджменту і туризму Харківського державного університету харчування та торгівлі Яцуна Л.М., експертом – доктора економічних наук, доцента, зав. кафедри туристичного та готельного бізнесу Національного університету харчових технологій Басюк Д.І.

Експертна комісія перевірила достовірність інформації, поданої нашим університетом до МОН України, фактичний стан кадрового, наукового, навчально-методичного, інформаційного забезпечення навчального закладу і дійшла висновку про можливість акредитації зазначеної магістерської програми в нашому університеті.

На фото експертна комісія та зав. кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу проф. Герасименко В.Г. проводять контрольний замір знань студентів І курсу магістерського рівня з дисциплін циклу професійної підготовки.